LECZENIE (USUWANIE) HEMOROIDÓW

Według różnych badań na dolegliwości hemoroidalne skarży się co drugi dorosły Polak.

Co robić jeśli leki nie pomagają?

Do tej pory przy nieskutecznym leczeniu farmakologicznym konieczny był zabieg chirurgiczny. Zabieg operacyjny jest jednak związany z dyskomfortem i bólem pooperacyjnym utrzymującym się nawet kilka tygodni.

Czy można uniknąć zabiegu operacyjnego?

TAK! Najnowszej generacji urządzenie HEMORON® umożliwia bezbolesne, bezkrwawe i nieoperacyjne leczenie dolegliwości hemoroidalnych. Metoda ta dzięki prądom impulsowym o niskim napięciu, zamyka naczynka doprowadzające krew do hemoroidów. Zasadą tej terapii, podobnie jak wszystkich nowoczesnych metod leczenia dolegliwości hemoroidalnych jest – naturalna likwidacja dolegliwości poprzez zmniejszenie ich ukrwienia.

Sam fakt wykonania zabiegu bez konieczności znieczulania zabezpiecza chorego przed powikłaniami “anestozjologlcznymi". Metoda Hemoron® gwarantuje najmniejsze uszkodzenie tkanki wśród wszystkich metod małoinwazyjnych, nie mówiąc o zabiegu operacyjnym. Tym samym ryzyko powikłań sięga zaledwie 0,5%.

Jak wygląda leczenie metodą HEMORON®?

Metoda Hemoron® pozwala na leczenie 4 stopni zaawansowania hemoroidów wewnętrznych i mieszanych. Przed rozpoczęciem leczenia chory przechodzi badania klasyfikacyjne, wstępne rozpoznanie i określenie stopnia zaawansowania choroby. Jeśli w trakcie wstępnego badania zostanie zakwalifikowany do leczenia metodą Hemoron® - zabieg wykonujemy natychmiast. Bezpośrednio po zabiegu pacjent jest w pełni sprawny.

U 90% chorych na pełny cykl leczenia składają się 3 zabiegi wykonywane nie częściej niż co 4 tygodnie. Plan kuracji lekarz ustala indywidualnie. Pacjent nie musi przerywać pracy, ani rezygnować z aktywnego wypoczynku. Uwalnia się od stresu związanego z pobytem w szpitalu. Metoda Hemoron® pozwala na przełamanie bariery strachu, dzięki czemu możliwe jest przebadanie większej liczby osób z dolegliwościami związanymi z wtpróżnaniem się. To zwiększa szanse wczesnej diagnozy raka jelita grubego. Metoda Hemoron® jest najskuteczniejszym sposobem leczenia żylaków odbytu, bez stresu, a przede wszystkim bez bólu!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.